exodus

exodus

Warner Music Poland wrócił ostatnio na rynek muzyczny dwa kultowe albumy Zespołu Exodus.
Premiera handlowa wznowień miała miejsce 30 listopada 2018 roku.
Ciekawostką o której nie napisano... w grafice okładkowej reedycji jest fakt, że remastering albumów został wykonany osobiście przez Andrzeja Puczyńskiego w Izabelin Studio.
Andrzej Puczyński, czyli postać kultowa- osobisty twórca i gitarzysta tej fantastycznej formacji z lat 70-tych. Dla mnie the most beautiful day :) był, że miałam zaszczyt osobiście to załatwić i przez chwilę pomarzyć sobie troszkę, jak bardzo musiało być interesująco kilka dekad temu w trakcie nagrań ! Panowie nie mieli szansy przecież wtedy wiedzieć, że Exodus to ten wyjątek muzyczny, który będzie powracał, odkrywany na nowo przez potomnych. Polecam posłuchać - poznać lub przypomnieć sobie - te ciekawe i nadal bardzo nowoczesne brzmienia, podparte tekstem - dla współczesnej odmiany - tekstem z przekazem. Zapraszam nowa - Supernova ( http://mojapremiera.pl/supernova) i The Most Beautiful Day (http://mojapremiera.pl/exodus )

Aha! Praktyczny kolor to singiel Zespołu, którego na tych wznowieniach nie usłyszycie, należy on do mojej osobistej listy przebojów, dlatego potraktujmy go jako intro przygody
z Exodusem: https://www.youtube.com/watch?v=0Emry6xkrNs
alicja.perkowska@artlift.pl
Exodus:
Andrzej Puczyński - gitara
Wojciech Puczyński - gitara basowa
Władysław Komendarek - instrumenty klawiszowe
Paweł Birula - śpiew, gitara
Zbigniew Fyk - perkusja

#exodus #izabelinstudio
 
EXODUS - SUPERNOVA 0190295590376jpg

EXODUS - The Most Beautiful Day 0190295590369jpg